Sieci korporacyjne

Sieci korporacyjne

Odpowiedzią TB Telecom na potrzeby Klientów biznesowych w zakresie komunikacji wewnątrz rozproszonych organizacji jest kompleksowa oferta usług sieci korporacyjnych.

W dobie globalizacji i informatyzacji jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie przedsięwzięć komercyjnych jest zapewnienie niezawodnej i bezpiecznej komunikacji wewnątrz organizacji biznesowych. Coraz ważniejsze staje się też to, by przepływ danych generowanych w ramach codziennej pracy firmy odbywał się niezawodnie i bez zbędnego angażowania użytkownika.

Cechy:

  • indywidualne podejście do Klienta – każdy klient jest dla nas najcenniejszym klientem, nasi specjaliści zawsze są gotowi służyć mu pomocą
  • kompleksowość – dzięki bogatemu portfolio usług telekomunikacyjnych zawsze tworzymy kompletne rozwiązania zaspokajające potrzeby Klienta
  • doskonałość techniczna – gwarantujemy wysokie parametry SLA
  • proaktywne zapobieganie awariom – sieć TB Telecom jest stale monitorowana i w przypadku zaobserwowania zjawisk niepożądanych nasi specjaliści natychmiast podejmują działania zapobiegające wystąpieniu awarii
  • pełne bezpieczeństwo – nasze usługi są budowane na bazie dedykowanej infrastruktury i urządzeń telekomunikacyjnych renomowanych światowych dostawców zgodnie z międzynarodowymi standardami ITU i IETF.

Budując sieci korporacyjne korzystamy z:

  • rozległej sieci Ethernet zbudowanej w oparciu o sprawdzone urządzenia Juniper,
  • wydzielonej sieci NASK MPLS zbudowanej w oparciu o niezawodne routery CISCO
 
VPN to idea polegająca na bezpośrednim łączeniu wielu lokalizacji siecią, która jest logicznie odseparowana w sieci operatora telekomunikacyjnego i zarezerwowana tylko i wyłącznie dla realizacji potrzeb jednego Klienta. Naszą ofertę tworzą trzy usługi umożliwiające budowanie sieci korporacyjnych w różnych technologiach, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie optymalne, idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta.

W zależności od potrzeb, zarówno technicznych jak i biznesowych, oferujemy szereg rozwiązań VPN:

  • TB Ethernet VPN
  • TB MPLS VPN
  • TB VPLS

 

Sieć korporacyjna może być na życzenie Klienta wzbogacona o usługi dodatkowe, takie jak zapewnienie jej użytkownikom centralnego bezpiecznego dostępu do Internetu (Firewall korporacyjny), realizacja prywatnej telefonii wewnątrz VPN, pakiet usług bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz usługi kolokacji i hostingu.

Dla wszystkich rozwiązań sieci korporacyjnych oferujemy gwarancję jakości świadczonych usług poprzez umożliwienie podpisania umowy SLA o określonych parametrach. Na życzenie Klienta parametry te mogą zostać ustalone indywidualnie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usługi sieci korporacyjnych w TB Telecom prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Międzynarodowa Transmisja Danychmiędzynarodowa
TRANSMISJA DANYCH
Światłowodowe Łącza Internetoweświatłowodowe
ŁĄCZA INTERNETOWE
Pływające Sieci Teleinformatycznepływające
SIECI TELEINFORMATYCZNE